Sign In

Blog

Latest News
Türkiye Deprem Yardımı

Türkiye Deprem Yardımı

6 Şubat 2023 tarihinde yaşanan 7,7 ve ardından gelen yine 7,6 büyüklüğünde büyük depremler Türkiye’nin güneydoğusundaki en az 10 ili etkiledi. Hepimiz bundan dolayı çok üzüntülü ve kederliyiz. Yardım yapabilmek için ise elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz, ancak bunları nasıl yapacağımızdan emin olamıyoruz.

Onaylanmış kampanyaları burada paylaşıyor olacağız, direk olarak kampanya linklerine basarak o kampanyaya gidebileceksiniz. Farklı dövizlerden ödeme seçenekleri olduğu için hangisi uygunsa orayı kullanmanızı tavsiye ederiz. Sayfayı sürekli yeni kampanyalar oldukça güncelleyeceğiz. Eğer sizin de bildiğiniz güvenilir kampanyalar varsa lütfen bize iletin info@turkishbusiness.co.uk

Hepsiburada Yardım Kartları
Birden fazla derneğe 50TL, 100TL, 250TL ve 500TL dijital kart satın alarak bağışta bulunabilirsiniz:
https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/deprem-yardim-kartlari

Ahbap Disaster Türkiye Bağış Kampanyası
Gidilecek linkte kredi kartı ve ya EUR, USD hesaplarına SWIFT gönderebilirsiniz. Kredi kartı ödemelerinde TL, USD, EUR, GBP olarak bağış yapabilirsiniz.
https://ahbap.org/disasters-turkey

Turkey Mozaik Foundation UK – Justgiving Bağış kampanyası
Turkey Mozaik Foundation’ın Justgiving sitesi üzerinden açtığı kampanyaya GBP, USD, EUR, CAD, AUD dövizleriyle bağışta bulunabilirsiniz.
https://www.justgiving.com/campaign/kahramanmarasearthquake

Ahbap – Haluk Levent Crypto Currency bağış kampanyası
1 hafta süre ile açık kalacak olan crypto currency formatında bağış yapmak isteyenler için bağış hesapları detayına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:
https://twitter.com/haluklevent/status/1622926244512661504

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *